ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Дата публікації: 27 липня 2020 р

Востаннє оновлено: 14 грудня 2022 р

Цей Договір публічної оферти («Пропозиція»), укладений між вами та ТОВ «АЙБЬЮТІ», код ЄДРПОУ: 42693313, що зареєстроване за адресою 01015, м. Київ, провулок Памви Беринди, буд. 6, в особі директора Смірнова Ростислава Володимировича (« Компанія »), про надання вам послуг.

Після прийняття вами цієї пропозиції вона стане юридично обов’язковою угодою між вами та Компанією. Ця Пропозиція поширюється на використання ibeauty.crm, доступної за адресою https://crm.ibeauty.ua/ (« Веб-сайт »). Ви не можете отримати доступ до Веб-сайту, якщо не згодні з цією Пропозицією.

Послуга - сервіс ibeauty.crm, який є програмним забезпеченням, результатом комп’ютерного програмування у вигляді онлайн-сервісу, який доступний у мережі Інтернет за посиланням https://crm.ibeauty.ua/ і використовується представниками б’юті індустрії для організації графіків та клієнтських записів, а також як допомога останнім у здійсненні контролю за фінансами.

Інформація на Веб-сайті або будь-які послуги, які ви там отримуєте, не є фінансовими, бухгалтерськими, податковими, юридичними чи будь-якими іншими порадами.

1. Статус пропозиції та її прийняття

1.1. Ця Пропозиція, яка завжди доступна на Веб-сайті за https://crm.ibeauty.ua/ , є пропозицією Компанії вам укласти юридично обов’язковий договір.

1.2. Створення особистого облікового запису на Веб-сайті (« Обліковий запис ») означає прийняття цієї Пропозиції.

1.3. До цього договору та використання вами Веб-сайту застосовуються закони України.

2. Послуги

2.1. Щоб почати користуватися Послугами, вам необхідно створити обліковий запис. Щоб створити обліковий запис, ви повинні надати нам свою електронну адресу та телефон. Вам також доведеться створити пароль.

2.2. Під час створення облікового запису ви повинні надавати нам офіційну інформацію про фізичну чи юридичну особу, для якої ви створюєте суб-акаунт. Однак, відкриваючи Обліковий запис від імені юридичної особи, ви заявляєте та гарантуєте, що є її належним чином уповноваженим представником і маєте на це право.

2.3. Після прийняття цієї Оферти ви можете отримувати Послуги на Веб-сайті на умовах, передбачених цією Пропозицією, та на інших сторінках Веб-сайту (« Сервіси »).

2.4. Послуги, які ви можете отримати, включають, але не обмежуються:

2.4.1. електронний календар;

2.4.2. зручний механізм формування графіку роботи. Контролюй фактичний та плановий час роботи кожного працівника;

2.4.3. можливість отримати власний сайт;

2.4.4. автоматичні сповіщення;

2.4.5. розрахунок заробітної плати;

2.4.6. лінк для запису клієнтів у соцмережах;

2.4.7. управління філіями beta;

2.4.8. мобільний додаток;

2.4.9.клієнтська база;

2.4.10. статистика та аналітика;

2.4.11. система лояльності для твоїх клієнтів beta;

2.4.12. облік товару beta.

2.5. Точний обсяг наданих Послуг буде доступний на Веб-сайті на сторінці, присвяченій планам передплати.

2.6. Компанія за допомогою Веб-сайту надає вам Послуги відповідно до одного з обраних вами планів передплати. Компанія залишає за собою право змінювати зміст і ціну будь-якого плану передплати в будь-який час. У цьому випадку зміни застосовуються до вас з наступного розрахункового періоду.

2.7. Послуги не є фінансовими, бухгалтерськими, податковими, юридичними чи будь-якими іншими консультаціями. Компанія не несе відповідальності за результат використання вами Послуг.

3. Безкоштовна пробна версія

3.1. Після відкриття облікового запису ви отримаєте доступ до деяких Послуг безкоштовно протягом 7 днів.

3.2. Перелік Послуг, доступних під час безкоштовної пробної версії, може бути змінено Компанією.

4. Плата за Послуги

4.1. Після безкоштовної пробної версії Послуги надаються на платній основі. Рахунки за Послуги не будуть виставлятись Компанією.

4.2. Послуги надаються на основі передплати. Це означає, що ви повинні здійснити попередню оплату за Послуги в повному обсязі (100%) відповідно до обраного вами плану передплати.

4.3. Плани передплати, доступні на Веб-сайті, є частиною цієї Пропозиції. Незважаючи на вищевикладене, вони можуть бути в односторонньому порядку змінені Компанією в будь-який час шляхом розміщення оновленої інформації на Веб-сайті. Ми повідомимо вас про таку зміну, опублікувавши сповіщення на Веб-сайті або надіславши вам електронний лист (за необхідності).

4.4. Після зміни плану передплати ці зміни почнуть діяти з наступного розрахункового періоду.

4.5. Підписка вважається активною з моменту її оплати.

4.6. Після завершення розрахункового періоду підписку буде автоматично продовжено на наступний розрахунковий період, який має бути таким самим за тривалістю, як і попередній розрахунковий період. Ви можете вимкнути функцію автоматичного поновлення у своєму Обліковому записі.

4.7. Платіж за підписку є фіксованим щомісячним платежем (період 30 днів з моменту оплати), та залежить від вартості обраного вами тарифного плану і підлягає надходженню на розрахунковий рахунок авансовим платежем з урахуванням прийому платежів деякими банківськими системами. Оплата за Послуги може здійснюватися без вашої безпосередньої участі (окрім Разового доступу), але з вашою попередньою згодою на постійній основі за допомогою автоматичного списання коштів з банківського рахунку або вашого рахунку в електронній платіжній системі тощо, згідно з правилами і умовами банку та / або платіжної системи, за умови наявності коштів на такому рахунку. Даний пункт є вашою згодою на договірне списання коштів обслуговуючим банком з вашого рахунку при виборі опції «Оплатити» при встановленні та оплаті Послуг за допомогою онлайн-банкінгу. Автоматичне списання грошових коштів за Послуги Компанії відбувається систематично, відповідно до вартості обраного вами тарифного плану. У разі невдалої спроби списання коштів з вашого рахунку на момент здійснення автоматичного списання, автоматичне списання буде здійснюватися до моменту успішного списання коштів.

4.8. Ви може в будь-який момент скасувати подальше автоматичне списання в особистому кабінеті на Веб-сайті, або звернувшись до служби технічної підтримки Компанії на електронну адресу, вказану в п. 13.4 договору. У цьому випадку ви матимете доступ до Послуг до кінця поточного розрахункового періоду.

4.9. Компанія не відшкодовує невикористану частину підписки.

4.10. Ми повернемо кошти, лише якщо через технічну помилку вам виставили рахунок двічі за той самий розрахунковий період. Щоб отримати відшкодування, зв’яжіться з нами за info@ibeauty.ua протягом 14 днів після помилкового платежу. Інших відшкодувань не буде.

4.11. Оплата Послуг здійснюється за допомогою способів оплати, доступних на Веб-сайті. Платежі здійснюються за допомогою стороннього постачальника платіжних послуг. Це означає, що ми не збираємо та не обробляємо вашу платіжну інформацію.

5. Підтримка клієнтів

5.1. Якщо вам потрібна будь-яка допомога під час користування Веб-сайтом або Послугами, ви можете звернутися до нашої служби підтримки клієнтів. Це можна зробити за допомогою форми підтримки клієнтів на Веб-сайті.

6. Поведінка користувача

6.1. Використовуючи Веб-сайт і Послуги, ви погоджуєтеся не:

6.1.1. порушувати або допомагати іншій особі порушувати договір між нами або законодавство;

6.1.2. порушувати права інтелектуальної власності будь-якої сторони;

6.1.3. використовувати Веб-сайт будь-яким способом, який може пошкодити, вивести з ладу або перевантажити Веб-сайт, що може включати, але не обмежуватися завантаженням чи будь-яким іншим способом використання зловмисного програмного забезпечення під час використання Веб-сайту;

6.1.4. виконання DoS-атак, втручання або порушення роботи будь-якої мережі, обладнання або сервера, підключеного до Веб-сайту або використовуваного для надання доступу до нього;

6.1.5. намагатися отримати несанкціонований доступ до Веб-сайту, комп’ютерних систем або мереж, підключених до Веб-сайту, або витягувати дані, не призначені для вас;

6.1.6. видавати себе за іншу особу або спотворювати свою приналежність до іншого користувача, особи чи організації, а також робити інші шахрайські, неправдиві, оманливі або такі, що вводять в оману;

6.1.7. порушувати законодавство, яке може стосуватися вас, коли ви використовуєте Веб-сайт.

7. Відповідальність

7.1. Порушення цього договору призведе до відповідальності, якщо тут не зазначено інше.

7.2. У межах, дозволених чинним законодавством, Компанія та її філії не несуть відповідальності за:

7.2.1. точність, повноту Веб-сайту або його онтенту (як визначено нижче);

7.2.2. точність, повноту або контент будь-яких веб-сайтів, пов’язаних із Веб-сайтом (через гіперпосилання, банерну рекламу чи іншим чином);

7.2.3. майнову шкоду будь-якого характеру, пов'язану з використанням Веб-сайту;

7.2.4. поведінку третіх осіб;

7.2.5. будь-який несанкціонований доступ або використання серверів Компанії та/або будь-якого Контенту, особистої інформації чи іншої інформації та даних, що зберігаються, якщо такий несанкціонований доступ не стався безпосередньо через поведінку Компанії;

7.2.6. будь-яке переривання або припинення доступу до Веб-сайту;

7.2.7. будь-яке зловмисне програмне забезпечення, яке може передаватися на або з Веб-сайту чи будь-яких веб-сайтів третіх осіб;

7.2.8. будь-які втрати або пошкодження будь-якого роду, понесені в результаті використання вами Веб-сайту або Послуг;

7.2.9. інші ризики, пов’язані з використанням онлайн-платформ і веб-сайтів.

7.3. Наскільки це дозволено чинним законодавством, ви погоджуєтеся захищати, відшкодовувати та звільнити Компанію та її філії від усіх претензій, збитків, збитків і витрат (включно з оплатою послуг адвоката), що виникають унаслідок:

7.3.1. використання вами Веб-сайту та Послуг;

7.3.2. контент, який ви використовуєте, поширюєте або зберігаєте;

7.3.3. порушення вами договору та чинного законодавства.

8. Форс-мажор

8.1. У разі настання будь-яких обставин непереборної сили (тобто подій надзвичайного або непереборного характеру), які відбулися та залишаються поза контролем сторони і які сторона не могла передбачити або запобігти з об'єктивних причин, якщо ці обставини перешкоджають стороні належному виконанню своїх зобов'язань, строк виконання таких зобов'язань продовжується на період дії таких обставин.

8.2. До «обставин непереборної сили» належать війни та інші військові дії, землетруси, повені та інші стихійні лиха, прийняття законів і постанов державними та місцевими органами влади, епідемії та пандемії, збої в системі електропостачання чи зв’язку тощо, обставини, що перешкоджають належному виконанню сторонами своїх зобов’язань за цим договором.

9. Контент, інтелектуальна власність і посилання

9.1. Ми використовуємо Веб-сайт і наші соціальні мережі для публікації контенту: інформації, текстів, зображень, відео та аудіофайлів (« Контент »).

9.2. Як і Сервіс, Контент не є фінансовою, бухгалтерською, податковою, юридичною чи будь-якою іншою консультацією, якщо не зазначено інше. Компанія не несе відповідальності за використання вами Контенту.

9.3. Усі компоненти та Контент Веб-сайту, Веб-сайт в цілому, облікові записи Компанії в соціальних мережах належать Компанії та захищені законодавством про інтелектуальну власність.

9.4. Використання Контенту дозволено тільки в рамках запропонованого функціоналу. Ніякі елементи, Контент, розміщений на Веб-сайті та в соціальних мережах, не можуть бути використані в інший спосіб та без попереднього дозволу Компанії. Під забороненим використанням маються на увазі, в тому числі, але не обмежуючись: відтворення, копіювання, переробка, адаптація, перепродаж, розміщення, поширення будь-яким способом.

9.5. Веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти або служби, які не належать Компанії і ми їх не контролюємо. Компанія не несе відповідальності за контент, політику конфіденційності та функціонування інших веб-сайтів і служб. Будь ласка, прочитайте публічні документи цих веб-сайтів і сервісів.

10. Конфіденційність

10.1. Умови збору, зберігання, обробки та передачі Ваших персональних даних Компанією наведені в Політиці конфіденційності (« Політика»).

10.2. Політика є частиною цієї пропозиції, тому будь ласка, переконайтеся, що ви їх прочитали.

10.3. Хоча Компанія не може гарантувати повну безпеку інформації, яку ви надаєте, ми докладаємо всіх зусиль для її безпеки. Зокрема, ми зберігаємо дані за допомогою безпечних постачальників хмарних послуг.

10.4. Компанія на підставі конфіденційної інформації може проводити статистичні, демографічні та маркетингові дослідження. Результати даних досліджень не є конфіденційною інформацією якщо отримані в агрегатному вигляді, або в такому, що не розкривають персональних даних.

11. Вирішення суперечок

11.1. Ви та Компанія намагатиметеся вирішити будь-які суперечки шляхом переговорів. Для цього зв’яжіться з нами, використовуючи таку електронну адресу: info@ibeauty.ua.

11.2. Якщо спір не вдається вирішити протягом 30 днів з дня початку переговорів, він буде вирішений судами України.

12. Термін дії цього Договору та його розірвання

12.1. Цей договір набуває чинності з моменту прийняття вами Пропозиції.

12.2. Після створення Облікового запису договір, запропонований в цій Пропозиції, вважається виконаним «як є» і буде діяти, доки у вас є активний Обліковий запис або після його видалення доки не будуть виконані всі зобов'язання за цим договором.

12.3. Ви можете розірвати цей договір, видаливши свій Обліковий запис.

12.4. Компанія може розірвати цей договір, повідомивши вас на Веб-сайті або електронною поштою в будь-який час.

13. Прикінцеві положення

13.1. Компанія може змінити умови цієї Пропозиції в будь-який час. У цьому випадку подальше використання вами Веб-сайту та Послуг означатиме, що ви погоджуєтеся з новими умовами Пропозиції та новими умовами договору. Ми повідомимо вас про значні зміни, опублікувавши сповіщення на Веб-сайті або надіславши вам електронний лист (за необхідності).

13.2. Якщо будь-які питання не були урегульовані цим договором, вони вирішуються згідно із чинним законодавством.

13.3. Ця Пропозиція та Політика, будь-які інші повідомлення та застереження на Веб-сайті становлять повний договір між вами та Компанією щодо використання вами Послуг.

13.4. Якщо у вас виникнуть запитання, зв’яжіться з нами за адресою: info@ibeauty.ua або скористайтеся контактною інформацією, доступною на Веб-сайті.