Можливо, це генетика; можливо, це стрес через виплату іпотеки , роботу і таке інше “ Тату! Тато! Даааааааааад! Але якою б не була причина, ваші фолікули починають відступати, як розбита армія. Таблетки, свічки та креми для місцевого застосування можуть додати густоти вашій рідшій тімені, але зазвичай це остання спроба зупинити дуже поступовий процес випадіння волосся . Незалежно від того, приймаєте ви будь-які ліки (або проводите процедури) для густоти волосся, все одно важливо завчасно запобігати подальшій втраті за допомогою розумних звичок догляду. Те саме можна сказати про будь-кого, у кого повне волосся. Як той старий ковбой у книзі « Старим немає країни» .: «Ви не можете зупинити те, що відбувається». Але, якщо пам’ятати про ці п’ять звичок, ви зможете зберегти свою дорогоцінну шкуру та виграти додатковий час перед неминучим відступом.
Почистіть шкіру голови
Логічно вважати, що будь-яке інтенсивне чищення шкіри голови призводить до випадання волосся. Зрештою, якщо ви дряпаєте нігтями по голові, ви неминуче бачите, як кілька пасом падають на землю. Але саме цей інтенсивний скраб-рух насправді зберігає ваші волосяні фолікули сильними: насправді ніжне почісування збільшує приплив крові до клітин шкіри голови, що, у свою чергу, покращує кровообіг і доставку поживних речовин до цих клітин. Завдяки цьому все залишається енергійним, бадьорим і сильним , тому волосяний фолікул зміцнюється — і менше шансів випасти.
Більше кондиціонера, менше шампуню
Очевидно, що важливо мити волосся та шкіру голови. Але, якщо ви миєтеся шампунем щодня, вам потрібно скоротити кількість. Щоденне миття голови додає забагато миючого засобу, щоб ваше волосся могло впоратися, і очищує більше, ніж йому потрібно. Надмірне миття шампунем висушує волосся (і фолікули). Це може зробити їх крихкими, тому вони можуть зламатись або повністю випасти. Тому замініть щоденний шампунь на зволожуючий, зміцнюючий кондиціонер, а потім використовуйте шампунь кожні два-три дні. Використовуйте шампунь перед кондиціонером і ніколи разом, оскільки робота кондиціонера зводиться нанівець, якщо ви використовуєте його разом із шампунем, що видаляє жир. Там, де шампунь видаляє надлишок жиру під час його розгортання (і будь-яку хорошу натуральну олію, при цьому), умови відновлюють його до поживного, міцного стану. Переклад: сильніші фолікули, менше випадання волосся.
Приймайте холодніший душ
Тут ви помітите одну тему: зберігайте фолікули чистими, зволожуйте волосся та залишайте їх чистими. Парний душ порушить середнє правило: підтримувати зволоженість. Гаряча пекуча вода висушує шкіру голови, залишаючи волосся пересушеним, а іноді непоправно пошкодженим...або повністю зниклим. Замість обпалювача виберіть більш прохолодну температуру — навіть тепла підійде — щоб уникнути повного змивання натуральних жирів зі шкіри голови та волосся. Ця натуральна олія зберігає всі живлення та зміцнює, і, у свою чергу, запобігає випаданню волосся.
Використовуйте легкий стайлер
Такі продукти, як гель і віск, можуть справді обтяжувати ваше волосся, і їх особливо слід уникати, якщо ви вже втрачаєте волосся. Тим більше їхня обіцянка — «Весь день тримати! Mega grip!» — тим гірше вони підходять для вашого одягу. Міцність і довговічність вашого волосся вже скомпрометовані, тому дотримуйтесь більш легких продуктів, таких як текстуруюча паста або крем для слабкої фіксації. Пасту можна нанести на вологе волосся для кращої фіксації (ідеально підходить для зачесаного ділового пишноти) або на сухе волосся для майстерно розпатланого фінішу. Кремовий колір може приборкати розлітання або надати напрямок із ледь фіксацією для середніх і довгих укладок.
Носіть капелюх (але носіть його вільно)
Швидше за все, ви досить добре знаєте, як УФ-промені можуть мутувати клітини вашої шкіри та спричинити неприємні опіки. Результат — лущення, лущення, свербіж і непоправне пошкодження клітин. Уявіть це на своїй шкірі голови, особливо якщо волосся рідшає, щоб призначити, де ваша шкіра голови піддається впливу сонця. Не ризикуйте отримати опіки шкіри голови, тому що її здоров'я безпосередньо пов'язане зі здоров'ям вашого волосся. Тому, виходячи на вулицю, носіть капелюх, але надягайте його вперед і переконайтеся, що волосся падає в природному напрямку, коли ви його надягаєте. Ви не хочете тягнути їх проти зерна, що може зірвати їх прямо з їхніх дорогоцінних ділянок. Отже, оберіть вільний (але все ще щільний) капелюх і не напружуйтеся.